Přihláška

Doprava je nezávazná, stačí nám kdykoli napsat a změníme ti jí v přihlášce.
Další informace - diety, alergie, léky apod. nebo specifické požadavky na spolubydlící apod.
Platba je rozdělená na zálohu (999 Kč v první a 1099 Kč v druhé vlně) a doplatek 1500 Kč hotově na místě. Platba je pouze za jednotlivce, nikoli za tým, jak je tomu u normálních turnajů!

KDY, KDE A ZA KOLIK?

20. - 23. června 2021 od neděle do středy
Juniorcamp Nová Živohošť Křečovice 98, Nová Živohošť
Cena 2499 Kč zahrnuje ubytování na 3 noci, plnou penzi a veškerý program včetně piva do soutěží
Přihlášky na turnaj se přihlašují jednotlivci, týmy se vytvoří na místě

Na co se můžeš těšit?

Pivní olympiáda

Originální koncept propojující beer pong a další pivní soutěže v jeden velký turnaj, to je Pivní olympiáda. Po příjezdu se účastníci rozdělí do tříčlenných týmů, ve kterých budou sbírat body za jednotlivé soutěže pivní olympiády. Tým s nejvíce body v součtu všech disciplín vyhraje mimo jiné i vlastní custom-made beer pongový stůl! Hrát se bude klasický beer pong 3 proti 3, ale také 2 proti 2 (beer pongové mixy) a 1 proti 1 (turnaj mužů a turnaj žen). Dále prověříme znalosti v hospodském kvízu a schopnosti při flip cupu. Další méně známé pivní hry si budeš moci vyzkoušet v rámci doprovodného programu.

Doprovodný program

Pod taktovkou našich instruktorů si zahraješ různé seznamovací, společenské a sportovní hry nebo netradiční pivní soutěže jako třeba flunkyball a pivní piškvorky.

Koupání

Areál leží na břehu Slapské přehrady, což už samo o sobě vyzývá ke koupání. Jako velký bonus je zde skvělý tobogán, který patří přímo k areálu. Je zde možnost si půjčit šlapadla nebo lodičky, takže můžeš chillovat na i vlnách.

Afterparties

Nedílnou součástí našich akcí jsou legendární afterparties. A ani na campu o ně nepřijdeš. Každý večer po skončení turnajů naši DJs rozjedou pořádnej mejdan.

HLAVNÍ VÝHRA

Jako hlavní výhru jsme si připravili takový malý, velký bonbónek. Nejlepšímu týmu darujeme profesionální stůl na beer pong, jehož design si bude sám moci navrhnout! Samozřejmě se můžete těšit i na další ceny od našich partnerů včetně tradičních pohárů a medailí za jednotlivé disciplíny Pivní olympiády!

INSTRUKTOŘI

Tihle sympaťáci se budou starat o doprovodný program a hladký průběh turnajů.

...
Ondra

Když jsem nastupoval na vejšku, dostal jsem nápad zorganizovat první turnaj v beer pongu v ČR. Dnes už pořádáme turnaje každý týden a v létě pojedeme na camp! Bude to skvělej mejdan plnej sluníčka, drinků, koupání, přátel a hlavně beer pongu. Moc se těším a všechny vás tam rád uvidím.

...
Tommy

Od roku 2014 spoluorganizuju s Ondrou Beer Pong Championship a každý týden tak přinášíme tu pravou studenskou atmosféru pro všechny milovníky piva a sportu. Summer Camp bude fakt jízda, kde si to rozdají ti největší nadšenci nejen beer pongu ale i párty a zábavy! Tam prostě nemůžeš chybět!

...
Lukáš

Jsem věčný sběratel druhých míst na beer pongu (ale pár prvních už tam taky bylo). Říká se, že El Mágico je můj druhej domov a na Slapech už pár let funguju jako instruktor. Kombinaci beer pongu a Slap jsem si prostě nemohl nechat ujít a doufám, že ty taky ne!

...
Naty

Jsem ta holka, co je přes den pilnou studentkou a v noci duchem všech možných mejdanů. K beer pongu jsem přičichla v dobách, kdy jsem napůl bydlela v Mágicu a postupem času se z pravidelných pondělních turnajů stala skvělá stmelovací akce pro mě a moje kamarády. Vejšku si bez beer pongu nedokážu představit!

...
Honza

Milovník sportu a dobrých mejdanů, spojit tyto dvě věci dohromady a začít dělat beer pongy byl nejlepší nápad. Summer Camp bude pořádný nářez a moc se na to těším, až se tam potkáme!

...
Ester

Beer pong je můj oblíbenej sport a s Mágicem je v mým životě už od střední, ale na VŠE se nám z toho stala skvělá tradice. Turnaje nestojí za to jen kvůli pivu, jasně pivo je boží, ale hlavně díky skvělý partě lidí. Proto neváhej a pojeď s námi na camp, nebudeš litovat!

...
Barča

Jsem pravidelný účastník beerce. Ráda bych řekla, že jsem i pravidelný vítěz, ale bohužel... Beer pong je každopádně jedna velká jízda, i když se nedaří, je tam skvělá parta(y). Proto na této akci nesmím chybět a doufám, že se tam společně potkáme!

...
Martin

Už několik let se věnuji pořádání Hospodských kvízů. Když jsem poznal Ondru s beer pongem, napadlo mě tyhle dvě akce vzájemně propojit a jsem rád, že tady k tomu propojení dojde i na Summer Campu, na kterej se mega těším a věřím, že si to společně užijeme na maximum.

Ubytování

Ubytovaný budeš v areálu v útulných chatkách pro 2 až 5 osob. Chatky jsou vybaveny skříní, postelemi, ledničkou a funkčními zásuvkami, takže ti nic chybět nebude.

Jídlo

O jídlo se taky nebudeš muset starat, protože si ráno dojdeš na snídani, v poledne na oběd a před večerním turnajem na večeři. Vaří dobře a budeš mít i na výběr. Prostě pobyt skoro all-inclusive.

Doprava

V areálu můžeš zaparkovat rovnou u chatky, takže klidně přijeď autem. Podle zájmu vypravíme také speciální autobus z Prahy. Připlatek za cestu autobusem bude 200 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Na akci se mohou přihlásit pouze lidé starší 18ti let. Stačí vyplnit přihláškový formulář a zaplatit zálohu. Poté Ti přijde potvrzovací e-mail s dalšími informacemi.
Pro první přihlášené máme výhodnější cenu v první vlně. Druhá vlna to bude mít o stovku dražší. Celková cena se pak skládá ze dvou částí: záloha 999 Kč (případně 1099 Kč) předem po odeslání přihlášky a pak doplatek na místě 1500 Kč.

V případě zrušení akce kvůli vládnímu opatření ohledně Covid-19 bude záloha vrácena.
Ne, bohužel to možné není.
Věříme, že v létě bude už vše v pohodě. Pokud bychom ale akci uspořádat nemohli, samozřejmě ti zálohu pošleme zpět.
V přihlášce zaškrtneš, jestli se dopravíš sám/sama, nebo jestli pojedeš autobusem s ostatními z Prahy. Autobus zajišťuje jeden z našich partnerů. Cena autobusem je 200 Kč za cestu tam a zpět. Pokud pojedeš autem, můžeš ho zaparkovat v areálu zdarma.
Po celou dobu campu budeš mít plnou penzi, což znamená snídaně, obědy i večeře. Jídla jsou celkem vydatná, ale pokud Ti to bude málo, tak v blízkosti je obchůdek, kde se dá něco drobného koupit.

Pokud jsi vegetarián nebo máš nějaké speciální požadavky na stravu, tak není problém si v jídelně domluvit jídelníček speciálně pro Tebe.
Doporučujeme si s sebou vzít pohodlné oblečení na chatku a na spaní, fancy ohoz na diskotéku, ale i boty a oblečení na sport a samozřejmě plavky na koupání. Určitě si s sebou vezmi i nějakou hotovost, protože na baru karty nepřijmají. Jinak prakticky nic speciálního nepotřebuješ. Seznam věcí, které se můžou hodit, Ti před odjezdem pošleme mailem.
V chatkách jsou pro všechny k dispozici lůžkoviny a v květnu už taková zima nebude, takže ho klidně nech doma.
Ano můžeš, ale nedoporučujeme to.
Ano, v areálu je přístup na wifi, ale věříme, že si pobyt užiješ i bez internetu.
Bohužel s ohledem na koncept Pivní olympiády to nevidíme reálně. Zkus nám kdyžtak napsat a něco vymyslíme.
Co budeš na campu dělat je jen a jen na tobě. Můžeš se zapojit do společných aktivit, zdarma si půjčit hry, sportovní vybavení, šlapadla anebo se jen opalovat na oblíbeném molu či navštívit místní bar.

V rámci Pivní olympiády však doporučujeme zapojit se do všech disciplín jinak se kromě zábavy připravuješ taky o šanci na dobré umístění.
Pokud máš specifické požadavky, nebo bereš pravidelně nějaké léky, napiš nám to do přihlášky a my se o vše postaráme.
Určitě nemusíš. Nikoho do ničeho nutit nebudeme. Při beer pongu je ale pití piva tradiční a trošku by to kazilo zábavu. Pokud bys měl ale už dost, tak určitě nevadí, když si dáš na chvilku pauzu
Můžeš vyplnit kontaktní formulář vedle, nebo nám můžeš napsat na Facebook, Instagram nebo e-mail camp@beerpongchampionship.cz.

NAPIŠ NÁM