Kdy a kde hrát

...
Beer Pong Championship - Welcome to the Game

Je to tady! Startujeme podzimní sezónu turnajů v oblíbeném beer pongu! Přihlas svůj tým, porvi se o ceny pro nejlepší nebo si jen přijď zahrát for fun a rozjet to na rozjetou afterparty!

pondělí 20/09/2021 19:15

El Mágico

Ligový turnaj

Pronájem stolů na beer pong

  • Oficiální stůl Beer Pong Championship
  • Sada 20ks ikonických červených kelímků
  • 2x originální míček Beer Pong Championship

pronájem již od 390 Kč na víkend

Mám zájem

Firemní večírek

Uspořádejte pro své zaměstnance, spolupracovníky nebo klienty turnaj v beer pongu. Ideální doplněk na firemní večírek!

Možnost pronájmu až 8 profesionálních stolů.

Můžeme vám zajistit i moderátora, DJe, fotografa, kameramana nebo hostesky.

Kontaktuj nás

O nás

Beer Pong Championship je největší a nejdéle fungující síť turnajů v beer pongu v České republice. Akcí se již zúčastnily tisíce hráčů i návštěvníků z několika desítek zemí. Každý turnaj je jedinečný svojí uvolněnou atmosférou, skvělou hudbou a napínavými souboji.

Beer Pong Championship byl založen v roce 2012. Od té doby jsme uspořádali desítky turnajů v různých městech v ČR i na Slovensku a pomohly tak proslavit beer pong i v našich končinách.

Naše akce jsou specifické originálními pravidly, které počítají se tříčelnnými týmy, ve kterých musí být alespoň jedna slečna. Tímto tak party dostává nový rozměr a do zábavy se může zapojit kdokoliv. Díky tomu také na turnajích panuje uvolněná atmosféra a to jak během zápolení, tak i na následující afterparty.

A právě afterparties jsou nedílnou součástí kultury Beer Pong Championship, které dominuje skvělá hudba v podání skvělých DJs a příjemné prostory pro rozjetou studentskou zábavu.